Kontakt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Ul. Strzelecka 12
64-400 Międzychód

tel./fax +48 95 748 25 66,
tel. +48 95 748 90 43

NIP 595-13-95-911 REGON 634471600

Godziny urzędowania:

Poniedziałek
7 – 16

Wtorek – Piątek
7 – 15


e-mail:

 miedzychod.piw@wp.pl

miedzychod.piw@wetgiw.gov.pl

—————————————–

Powiatowy Lekarz Weterynarii

Andrzej Saternus

tel. kom. 694 454 836

e-mail: asaternus@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

lek. wet. Anna Buczko

tel.kom. 604 104 869

e-mail: abuczko@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

lek. wet. Piotr Jagodziński

tel.kom. 694 454 838

e-mail: p.jagodzinski@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Starszy inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

mgr inż. Ewa Samol

tel. kom. 668 340 117

e-mail: ewa.samol@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

mgr inż. Hubert Zdzienicki

Tel. Kom. 668 340 115

e-mail: hzdzienicki@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Główna Księgowa

mgr Anna Tomala

e-mail: atomala@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Starszy specjalista ds. kadr i płac

mgr inż. Justyna Kramm

tel. kom. 694 454 835

e-mail: jkramm@piw-miedzychod.pl

—————————————–

Inspektor ds. administracji

Sylwia Jurek-Kania

tel. kom. 694-454-837

e-mail: sjurekkania@piw-miedzychod.pl

Comments are closed.