Kontakt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii
ul. Strzelecka 12, 64-400 Międzychód

tel./fax +48 95 748 25 66, tel. +48 95 748 90 43

NIP 595-13-95-911 REGON 634471600


miedzychod.piw@wp.pl, miedzychod.piw@wetgiw.gov.pl

Powiatowy Lekarz Weterynarii

lek. wet. Anna Buczko

tel. kom. 604 104 869

e-mail: abuczko@piw-miedzychod.pl

Starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

mgr inż. Ewa Samol

tel. kom. 668 340 117

e-mail: ewa.samol@piw-miedzychod.pl

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

inż. Anna Zdzienicka

tel. kom. 694-454-838

e-mail: a.zdzienicka@piw-miedzychod.pl

Starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

mgr inż. Hubert Zdzienicki

Tel. Kom. 668 340 115

e-mail: hzdzienicki@piw-miedzychod.pl

Inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

mgr inż. Agata Buda

e-mail: a.buda@piw-miedzychod.pl

Główna Księgowa

mgr Anna Tomala

e-mail: atomala@piw-miedzychod.pl

Starszy specjalista ds. kadr i płac

mgr inż. Justyna Kramm

tel. kom. 694 454 835

e-mail: jkramm@piw-miedzychod.pl

Inspektor ds. administracji

Sylwia Jurek-Kania

tel. kom. 694-454-837

e-mail: sjurekkania@piw-miedzychod.pl

Comments are closed.